telegram Facebook Twitter Youtube

У Сумах змагалися кращі дзюдоїсти України

У Сумах, 19 лютого, в легкоатлетичному манежі СумДУ відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років. Участь у змаганнях взяли 256 дзюдоїстів із 22 областей України.

Від імені Сумської обласної ради спортсменів привітав керівник депутатського корпусу Володимир Токар. «Сумська обласна рада створює всі умови для розвитку дзюдо. У нашому депутатському корпусі троє депутатів мають звання майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу з дзюдо. Це віце-президент обласної федерації дзюдо Олександр Будник, Віра Мотречко і Заслужений працівник фізкультури і спорту Юрій Меєрович. Юрій Михайлович, – наша легенда, 25-разовий призер і чемпіон чемпіонатів України з дзюдо і самбо! Сподіваюся, що на Сумщині буде ще одна легенда – Артем Хомула. Він – наша олімпійська надія, кращий спортсмен року. Хочеться, аби він представляв Україну і Сумщину на Олімпіаді в Токіо у 2020 році», - зазначив голова обласної ради.

Володимир Токар наголосив, що для спортсменів це вирішальний день – етап відбору на Чемпіонат Європи і світу. Тож побажав усім докласти максимум зусиль задля перемоги. Також Володимир Миколайович виконав почесну місію: вручив подяки обласної ради тренеру-викладачу дзюдо Охтирської ДЮСШ Володимиру Кісілю і головному тренеру дзюдо КЗ СОР СО КДЮСШ Олексію Філатову.

Звернувся до присутніх і перший заступник голови ОДА Вадим Акпєров: «Ці змагання – чергова сходинка до великих звершень. Бажаю всім спортсменам віри в перемогу, стійкості духу. Сьогодні, під час чемпіонату, ви маєте можливість перевірити свої сили, аби рухатися далі. Хотілося б сказати слова щирої подяки вашим тренерам за те, що вкладають свої сили у дітей, молодь і дорослих спортсменів». Посадовець також побажав перемог дзюдоїстам і вручив відзнаки облдержадміністрації кращим тренерам.

Головний суддя змагань Віталій Суліма розповів, що чемпіонат проводиться згідно з міжнародними правилами на доволі високому рівні. Нагороди розігрувалися у 14 категоріях. Сумську область представили на змаганнях 18 спортсменів.

Сергій Колесниченко, перший віце-президент дзюдо Сумської області розповів: «На жаль цього року провідні спортсмени нашої області не можуть брати участь у цьому чемпіонаті. Бо отримали травми й наразі проходять реабілітацію. Тому ми вирішили зробити уклін на молодих спортсменів. Вони набираються досвіду у змаганнях такого високого рівня».

Нагороди молодіжного чемпіонату України розіграли у 14 категоріях. По сім у чоловіків та жінок. Перша трійка отримала звання – Майстра спорту України.

Також читайте:

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення