telegram Facebook Twitter Youtube

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі Сумщини!

У День Героїв Небесної Сотні ми вшановуємо громадянську і національну відвагу, силу духу і стійкість учасників Революції Гідності.

Серед тих, хто на майдані ціною власного життя змінив хід історії нашої держави, довів, що наш український народ – нескорений, а дух його – незламний, був і сумчанин Герой України Олексій Братушка. Сьогодні на його могилу ляжуть живі квіти. Його пам’яті прийдуть вклонитися рідні, друзі-побратими, вдячні земляки.

Так, ми завжди будемо в неоплатному боргу і перед Героями Небесної Сотні, що стали символом Революції Гідності, й українськими воїнами, і добровольцями, які захищають нині незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради передаю низький уклін усім, хто відстоював у горнилі революції волю і право бути господарем на своїй землі. Зичу усім нам давноочікуваного миру і злагоди на рідній землі, любові і процвітання, родинного затишку, нескореності духу в ім’я світлого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.

 

З повагою
голова Сумської обласної ради                                              Володимир Токар

 

 

Також читайте:

 

Останнє оновлення на Середа, 20 лютого 2019, 17:05

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення