«Підтримка талановитої молоді – найкраща інвестиція в майбутнє країни», - вважає президент УАРОР Сергій Чернов

Завершився VІI Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst», що проходить за сприяння Української асоціації районних та обласних рад.

У конкурсі взяли участь 130 учасників зі всієї України.

«Переконаний, що цьогорічний фестиваль-конкурс стане справжньою школою професійної майстерності, подарує можливість перейняти досвід своїх професійних наставників, допоможе талановитим виконавцям відкрити свою творчу неповторність та розпочати яскравий мистецький шлях»,- зазначив у вітальній промові, яку зачитали під час відкриття фестивалю, президент УАРОР Сергій Чернов.

Учасники змагались у номінаціях танцювального, пісенного та інструментального конкурсів, автентичної творчості, патріотичного твору, оригінального жанру та художнього декламування.

Окремою нагородою від УАРОР стала номінація «Перлина громади» за особливий твір, який розкриває самобутність культури регіону України.

Цього року таку номінацію виборола Шашман Аміна (смт Нікольське Донецької області) та зразковий аматорський хореографічний ансамбль народного танцю «Хамелеон» (смт Ромодан Полтавської області).

Нагадаємо, що Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst» проходить за сприяння Української асоціації районних та обласних рад, Міністерства культури України та Київської міської державної адміністрації.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 19 лютого 2019, 12:02

Підготовка до сесії обласної ради

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube