Степанівська ЗОШ відзначила 30-річний ювілей із дня створення

«Хочу, в першу чергу, подякувати тим, хто стояв у витоків навчального закладу, висловити слова вдячності ветеранам, які багато праці і любові вклали у виховання підростаючого покоління. Сказати «спасибі» тим учителям, які сьогодні вчать і виховують наших дітей – найцінніше, що в нас є. Ви займаєтеся тією справою, яку неможливо оцінити. Адже від того, що ми вкладемо в дітей сьогодні, залежатиме те, як житиме Україна завтра». 

З такими словами звернувся до вчителів, ветеранів-педагогів, випускників, учнів Степанівської ЗОШ почесний гість свята – голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Педагогічна та учнівська спільноти закладу розпочали святкування від самого ранку. Центральний вхід, стіни, сходові прольоти, кабінети та приміщення, загалом увесь навчальний заклад був прикрашений святковими кульками, плакатами та поздоровленнями з 30-річним ювілеєм. Слід зауважити, що ювілею школи передувала кропітка робота всього педагогічного складу. Вивчено архіви школи, збиралася інформація про випускників та вчителів різних років, щоб показати яким важливим і насиченим був шлях довжиною у три десятки років.

А закладу дійсно є чим пишатися. 3 вчителів нагороджені знаком «Відмінник освіти України», щороку зі школи випускаються медалісти, є стипендіати голови РДА і селищної ради. 37 випускників захищали суверенітет Україні на Сході нашої держави.

Прославив не тільки Степанівку, а й усю Сумщину випускник Степанівської школи Олег Гусєв, який більшу частину кар’єри провів за київське «Динамо» та збірну України, був капітаном команди, а нині є одним із тренерів цього славетного клубу.

Володимир Токар побажав педколективу і учнівському складу мирного неба, міцного здоров’я, добробуту і надалі тримати високу планку. Вчителям – гарних учнів, а школярам – хороших оцінок.

Подякою Сумської обласної ради за високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, наполегливості в підготовці педагогів Сумського району до впровадження в практику ідеї Нової української школи нагороджено спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, учителя-методиста початкових класів Ніну Арнаутову та за високий методичний та науковий рівень викладання трудового навчання, результативність, ініціативу, творчість, досконале володіння ефективними методами й формами організації освітнього процесу – спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя трудового навчання Ольгу Глазову.

Цього дня слова привітань звучали і від керівництва Сумського району, почесних гостей, випускників, ветеранів, батьків учнів і від самих дітей.

Привітання перепліталися з чудовою концертною програмою, в якій брали участь найактивніші учні школи. Тут було все: і чудові співи, і гумористичні сценки, і запальні танці. Концертні номери змінювали спогади ветеранів освітянської ниви, колишніх директорів і випускників. А ще були незабутні враження, веселі жарти та море привітань.

У цей ювілейний день колектив школи почув на свою адресу не тільки теплі слова, але й отримав подарунки. Кращих педагогів було відзначено грамотами та подяками.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 18 лютого 2019, 15:23

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube