Тетяна Головко поділилася кров’ю з онкохворими дітьми

Вже не вперше гостею Сумського обласного центру служби крові стала заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко. Цього разу, у Всесвітній день онкохворої дитини, посадовиця вкотре благодійно здала плазму на користь пацієнтів відділення гематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

За словами Тетяни Іванівни, це ще один підсумок роботи «круглого столу», що відбувся в обласній раді до дня онкохворої дитини. «Засідання було результативним, багато пропозицій найближчим часом будуть втілені в життя. А найдоступніша і найпростіша допомога - донорство крові та її компонентів. Одна година в СОЦСК - і ви врятуєте життя, можливо, й не одне», - зазначила заступник голови обласної ради.

«Тетяна Іванівна своїм прикладом показує, наскільки важливо допомагати хворим дітям. І яким би щільним не був графік роботи, вона завжди знаходить час на благородний вчинок, - говорить головний лікар Центру служби крові Світлана Кривцун. - Унікальність діяльності нашого Центру в тому й полягає, що посадовці всіх гілок і рівнів влади в Сумах є донорами крові та її компонентів».

 Також читайте:

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube