telegram Facebook Twitter Youtube

Анатолій Річкаль: «Головне, не забувати подвиги своїх земляків!»

З нагоди 30-річчя виведення військ з Республіки Афганістан перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль узяв участь у врочистому вшануванні учасників бойових дій на території інших держав. Захід відбувся в обласній філармонії.

«Кажуть, що час – найкращі ліки, хоча роки минають, а пам'ять вперто повертає усіх до сумних воєнних спогадів, – розпочав свій виступ Анатолій Річкаль. – Ми низько схиляємо голови в скорботі за усіма, кого забрала війна, хто загинув на чужій землі, і хто помер вже після війни. Ми не забуваємо ветеранів, загиблих солдатів, їх матерів, дружин. Їм окрема вдячність і уклін за захисників, героїв, яких вони народили і виховали. Усі розуміємо, що немає найбільшого горя для матері, що втратила на війні свою дитину і цей день для них є найболючішою раною. Від імені голови обласної ради Володимира Токаря, який серйозну увагу приділяє воїнам-інтернаціоналістам, запевняю, що обласна влада завжди готова допомогти афганцям та сім’ям загиблих».

За словами посадовця, за роки ведення бойових дій в Афганістані свій інтернаціональний обов’язок виконали понад 3500 наших сумчан-земляків, 130 з них не повернулися. Стали інвалідами 350 осіб, троє пропали безвісті. Такі цифри забувати не можна! Пережита трагедія тих років і сьогодні болить в серцях багатьох українських сімей.

Анатолій Якович подякував воїнам-інтернаціоналістам, які сьогодні стали на захист східних кордонів рідної України. «Ви демонструєте активну громадянську позицію, навчаєте молодь бути патріотами. Результати військово-патріотичного виховання дають про себе знати: українці сформувалися як самобутня безстрашна нація», - наголосив Анатолій Річкаль.

Він нагородив відзнаками обласної ради учасників бойових дій, побажав воїнам-інтернаціоналістам та членам їх родин міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, щастя й миру.

До вітальних слів також приєднався керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький. Посадовець, згадуючи тих, хто не повернувся з війни, подякував тим, хто сьогодні працює, служить в ім’я і заради України.

Захід було продовжено концертною програмою.

Також читайте:

 

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення