Лілія Гриневич: «Спільними зусиллями центральної і місцевих органів влади можна досягти реальних успіхів»

Робоча поїздка на Сумщину 15 лютого міністра освіти і науки України Лілії Гриневич було особливо насиченою. Заздалегідь передбачено зустрічі з освітянами Сумщини та тренерами для навчання вчителів Нової української школи, участь у регіональній нараді-семінарі керівників закладів вищої освіти  І-ІІ рівня акредитації, ректорів університетів, до структури яких входять коледжі та технікуми, усіх форм власності та підпорядкування, огляд комунального закладу «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

А розпочався сам візит з відвідин Герасимівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Роменського району.

Міністр разом в посадовцями обласної та районної влади оглянули навчальні кабінети, поспілкувалися з педагогами.

- Маю надзвичайно приємні враження від школи, - сказала Лілія Гриневич, - ми бачимо, що тут враховано всі вимоги до Нової української школи. Учителі мислять сучасними мірками, докладають усіх зусиль, аби діти отримали доступну й якісну освіту.

Високопосадовець відмітила, що саме Сумська область одна з перших в Україні і досить успішно уже скористалася державними субвенціями для реорганізації освіти в регіоні.

Приміром, Герасимівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів розпочала своє нове життя 2018 року. На добудову двоповерхового приміщення було використано 6737,8 тис. грн – це кошти як Державного, так і місцевих бюджетів. До слова, саме левова частина припала саме на обласний, районний, сільський бюджети. Завдяки цьому збільшилася потужність освітнього закладу з 70 до 120 місць, забезпечено освітні послуги на сучасному рівні, створено комфортні умови для навчання та виховання дітей. І як тут не погодитися з тезою пані Лілії про те, що тільки спільними зусиллями центральної і місцевих органів влади різних рівнів можна досягти реальних успіхів.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко, яка супроводжувала міністра освіти і науки у поїздці Сумщиною, зазначила, що було приємно чути з уст Лілії Гриневич добрі слова на адресу місцевої влади і зокрема депутатського корпусу обласної ради за всебічну і постійну увагу до розвитку освіти в регіоні, за підтримку педагогів, батьків. учнів.

- Звичайно, ще не в усіх школах такі унікальні умови для діяльності, як у Герасимівській, але ми будемо прагнути, щоб наші діти мали можливість всебічно розвиватися, отримували якісні знання в сучасних закладах освіти, були готовими до майбутнього професійного самовизначення, - запевнила Тетяна Головко.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 лютого 2019, 16:43

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube