telegram Facebook Twitter Youtube

«У горнилі афганської війни»: у Сумах відбувся авторський концерт Володимира Щеглова

У театрі юного глядача напередодні 30-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану не було вільних місць. Воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО та Другої світової війни, громадськість – поціновувачі творчості відомого барда Володимира Щеглова - прийшли послухати пісні у виконанні автора.

Розпочалося свято з виступу дітей 2-го класу 25-ї ЗОШ. Своїми віршами, піснями вони зачарували присутніх у залі. Тож отримали солодкі подарунки від організаторів свята, а керівник «Козачат» Ліна Крівшенко – подяку за патріотичне виховання дітей.

Під час концерту були розповіді про героїзм наших воїнів, армійське братерство, роздуми про ціну життя і дружби, військову відданість та радість зустрічі із побратимами.

Почесним гостем заходу став голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

«Я з великим задоволенням прийшов підтримати патріота, волонтера, воїна-інтернаціоналіста Володимира Щеглова і усіх вас. Будь-яка війна має свою ціну і для Сумщини вона також принесла втрати. 130 воїнів загинуло, 3 пропали безвісті і 350 мають поранення чи каліцтва. Я вдячний воїнам-інтернаціоналістам за те, що вони, маючи бойовий досвід, і сьогодні одними з перших стали на захист країни. Обласна влада завжди підтримувала воїнів АТО й афганців, і надалі буде це робити», - наголосив очільник обласного депутатського корпусу.

Він побажав усім присутнім миру, здоров’я, зазначив, що відвідування таких заходів для молодшого покоління – справжній урок історії.

Також Володимир Токар вручив медалі «30 років з дня виведення військ з Афганістану» Олександру Кудіну та Івану Титаренку.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 лютого 2019, 17:14

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення