telegram Facebook Twitter Youtube

Анатолій Річкаль: «Обласна рада діє виключно в інтересах жителів Сумщини»

11 лютого 2019 року перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль провів черговий прийом громадян з особистих питань. До керівника звернулося троє жителів Сумщини з різних її районів. А саме, з Недригайлівського, Буринського та Білопільського.

Під час прийому один із жителів Сумської області звернувся з питанням медичного забезпечення.

Інший громадянин завітав до посадовця в інтересах неповнолітнього хлопця, що залишився сиротою. Дитина перебуває в Улянівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті. Чоловік звернувся з проблемою оформлення спадщини для свого підопічного. Як виявилося, «дитяче» питання не з простих. Але Анатолій Якович оперативно зреагував на ситуацію і відразу запросив для вирішення проблеми та надання відповідних юридичних консультацій представника Головного територіального управління юстиції в Сумській області, а також начальника відділу ювенальної превенції ГУ Нацполіції в Сумській області Сергія Тарасенка.

– Діти не бувають чужими, тому всі органи влади, і поліція, і юстиція повинні діяти, виключно, в інтересах дитини, – наголосив Анатолій Річкаль. – Наше завдання допомогти дитині, а також стояти на сторожі її законних прав та інтересів.

Також із Буринського району завітала жінка для вирішення земельного питання. Її проблема потребує детального вивчення спільно із іншими зацікавленими службами. 

Анатолій Річкаль надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів щодо розробки механізмів вирішення порушених проблем жителів Сумщини під час особистого прийому, а також особисто взяв на контроль розгляд звернень громадян.

 

Також читайте:

 

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення