Відбулася комісія з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради

Сьогодні, 6 лютого, під головуванням першого заступника голови обласної ради  Анатолія Річкаля відбулося засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради. Присутні, серед яких депутати обласної ради, представники виконавчого апарату та громадськість, розглянули 5 питань порядку денного.

Серед них: про ідентифікацію корупційних ризиків у діяльності обласної ради; про оцінку корупційних ризиків у діяльності обласної ради та заходи щодо їх усунення; про звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної ради; про схвалення проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019-2021 роки; про надання інформації голові обласної ради про стан виконання Антикорупційної програми Сумської обласної ради у 2018 році.

За словами керівника комісії, першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолія Річкаля, із часу проведення попереднього засідання, відповідно до робочого плану, комісією здійснено формальне визначення корупційних ризиків за результатами їх ідентифікації у діяльності Сумської обласної ради. 

Члени комісії заслухали інформацію про результати оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради у напрямку їх ідентифікацій, опису ідентифікованих корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення. Серед іншого обговорили чинники корупційних ризиків та можливі наслідки корупційного правопорушення, чи правопорушення, пов’язаного з корупцією. По кожному напрямку визначилися з відповідальними особами з числа депутатів і представників апарату обласної ради, а також із строками виконання тих чи інших заходів. 

Матеріали, опрацьовані комісією на засіданні, направлено голові обласної ради Володимиру Токарю для організації оприлюднення і проведення консультацій з громадськістю у встановленому законодавством порядку.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 15:51

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради