Керівники області нагородили призерів та переможців чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств

«Сумщина завжди була спортивною областю, з глибокими традиціями і відмінними результатами. Наші спортсмени та тренери неодноразово демонстрували всьому світові справжні зразки витримки, волі, мужності і патріотизму. Не став виключенням і чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств, який відбувся в Харкові наприкінці минулого року і в якому спортсмени Сумщини здобули 10 золотих, 6 срібних та 2 бронзові медалей. В напруженій боротьбі, проявивши високу спортивну майстерність та волю до перемоги, українська команда виборола перше місце». Про це заявив голова обласної ради Володимир Токар, вітаючи призерів та чемпіонів змагань.

Голова Сумської ОДА Микола Клочко відмітив, що військово-спортивні багатоборства – це спорт сильних та мужніх, витривалих та сміливих людей, які мають незламну волю до перемоги. «Особливо це стає важливим зараз, коли на сході нашої незалежної країни відбуваються бойові дії, учасники яких, наші воїни, є для нас прикладом мужності, орієнтиром невичерпних людських можливостей для багатьох поколінь українців», – говорив Микола Клочко та нагородив спортсменів почесними грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації.

Володимир Токар подякував депутату обласної ради Олегу Бояринцеву, який підтримує у Глухові відокремлений підрозділ Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств на базі Громадської організації Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність». «Уже 32 роки поспіль клуб сприяє розвитку цього виду спорту, піклується про військово-патріотичне виховання дітей та молоді, пропагує здоровий спосіб життя та сприяє підготовці молоді до служби у лавах Збройних Сил України. Тому ми, як влада, маємо підтримувати усі його починання і допомагати вихованцям. А, як показує практика, сьогодні нам дійсно потрібні підготовлені воїни для того, аби захищати свою країну», - зазначив очільник обласного депутатського корпусу.

Голові клубу «Мужність» Кирилу Ященку Володимир Миколайович вручив цінний подарунок – годинник з логотипом Сумської обласної ради.

У ході спілкування, почесний президент ГО Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність» Олег Бояринцев акцентував увагу, що відмінні результати вихованців клубу – це спільна робота усіх людей, причетних до його діяльності. «Спортивні результати – безсумнівно, важливі, але найголовніше те, що діти й молодь вчаться патріотизму і захищати свою країну, спілкуються, обмінюються думками. Я дякую в цьому сенсі за підтримку і керівникам області, бо всі разом ми робимо необхідну справу і підтримуємо майбутнє країни», - висловив свою думку Олег Бояринцев.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube