Голова обласної ради зустрівся з представниками фонду Ганса Зайделя

Відбулася зустріч голови обласної ради Володимира Токаря з представниками фонду Ганса Зайделя в Україні та ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини».

Як відомо, минулого року був підписаний меморандум у сфері протидії торгівлі людьми та допомоги внутрішньо переміщеним особам. Майже за рік відбулася ціла низка заходів, спрямованих на інформування населення з цього питання. Нині на часі проект «Сприяння у формуванні та реалізації соціальної політики у сфері протидії торгівлі людьми в ОТГ Сумської області». Саме він забезпечуватиме гідний та безперешкодний доступ до допомоги і захисту постраждалим від торгівлі людьми жителям з усіх територіальних громад Сумщини.

Тож під час зустрічі з головою обласної ради гості обговорили поточну ситуацію в регіоні з даного питання та впровадження превентивних заходів.

Очільник обласних депутатів Володимир Токар зазначив, що підтримка соціальних проектів - один із важливих напрямків роботи, тож допомога європейських експертів у цьому питанні є дуже важливою. На сьогодні майбутнє України - за новоствореними об’єднаними територіальними громадами, тому, переконаний посадовець, варто спрямувати сили саме туди.

У свою чергу Директор Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Даніель Зайберлінг наголосив, що торгівля живим товаром як асоціальне, кримінальне явище має бути засуджене. Незалежно від економічної і соціальної ситуації у країні, люди повинні усвідомлювати наслідки своїх дій.

Представник ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба розповів, що проект націлений насамперед на попередження можливої проблеми. Під час заходів проекту, а саме адвокаційних зустрічей, посадові особи територіальних громад (сільські голови, старости) будуть поінформовані про діяльність суб’єктів з протидії торгівлі людьми на місцях. Також державні установи та громадські організації забезпечать фахівців із соціальної роботи територіальних громад знаннями щодо ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали. Відтак жителі територіальних громад отримають доступ до допомоги і захисту, а інформаційні кампанії враховуватимуть їх потреби.

Також читайте:

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube