Кращі педагоги Сумщини отримали нагороди

Урочистості з нагоди відзначення переможців та лауреатів регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» пройшли у стінах Сумської обласної філармонії за участі заступника голови обласної ради Тетяни Головко.

«Позаду всі тривоги та хвилювання, попереду – учні та колеги, зміни у школі, – зазначила Тетяна Іванівна. – За цей час ви отримали досвід та нові знайомства, які допоможуть рухатися вперед».

Основне у роботі вчителя – це любов і повага учнів. За допомогою конкурсу педагог активізує всі свої знання, пізнає нові висоти педагогіки та методики викладання.

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана Боршоша, саме від педагогів залежать успіхи дітей у їхньому житті, адже сьогодні вчитель визначає майбутнє.

Загалом у І турі конкурсу із закладів загальної середньої освіти області брав участь 261 учитель. Переможцями конкурсного випробування відбіркового етапу – комп’ютерного тестування з фахової майстерності – став 21 учитель. Саме серед них і були визначені переможці другого етапу.

За результатами ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2019» перемогу здобули: у номінації «Географія» – вчитель Охтирської гімназії Ольга Чуніка, у номінації «Захист Вітчизни» – вчитель Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. Максима Савченка Юрій Калініченко, у номінації «Французька мова» – вчитель Сумської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Тетяна Литовка, у номінації «Вчитель інклюзивного класу» – вчитель Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Ольга Онищенко та у номінації «Основи здоров’я» – вчитель Бобрицької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Роменського району Людмила Руденко.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова подякувала усім педагогам за їх працьовитість та самовідданість. Вона розповіла про важливість кожного із конкурсних предметів не лише для учнів, а і для країни загалом. Крім того Вікторія Павлівна повідомила приємну новину, що саме Сумщина буде приймати вчителів, учасників ІІІ етапу конкурсу «Учитель року – 2019» з предмету «Захист Вітчизни».

Учасники, лауреати та переможці отримали грошові винагороди та подарунки від органів влади та партнерів конкурсу.

Також читайте:

 

 

 

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube