В Україні в чергове проводиться конкурс «Благодійна Україна»

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна». Це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.

Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою – бурштиновим «Ангелом добра».

Цього року переможців відзначатимуть у 16 основних, 3 індивідуальних та 4 соціальних номінаціях. У кожній з них визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження «Благодійна Україна-2018» у Києві. Церемонія нагородження пройде навесні 2019 року.

Організатори запрошують взяти участь у конкурсі громадськість, заклади гуманітарної та соціальної сфери, благодійників, меценатів, волонтерів.

Останній термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі «Благодійна Україна-2018» - 15 березня 2019 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті: https://blagoukraine.org

 

 

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube