У Сулі намітили плани на майбутнє, аби жителям жилося комфортно

У селі Сула відбулося засідання ради регіонального розвитку Сумського району. Головна мета – обговорити і намітити шляхи для реалізації створення на території умов, аби люди залишалися і не їхали на заробітки.

Жителі Сули хочуть бачити свою територію освітленою, з гарними дорогами та оновленими об’єктами соціальної інфраструктури. Вони впевнені: за підтримки районної та обласної влади, яку відчувають постійно, будь-які стратегічні плани стануть реальністю.

Голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко зазначив, що всі населенні пункти району повинні бути єдиним організмом і для цього є передумови. За підсумками минулого року район має 265 млн грн. власних надходжень, що в рази більше ніж у інших. Також Сумський район п’ятий рік поспіль посідає перше місце на Сумщині за соціально-економічними показниками. «Втім, попереду відповідальна робота – реалізувати проект розвитку району. Побажань написали на 3 роки більш ніж на 260 млн. Проте в кожному селі є свої бачення на перспективу. Тому, гроші, зароблені спільно, ділитимемо теж разом», - наголосив очільник Сумського району.

Однією з найкращих сільських рад Сульську назвав і голова Сумської обласної ради Володимир Токар. Він акцентував увагу, що тут вміють працювати, правильно розставляють пріоритети, тому очевидні й результати роботи.

У Сулі громадою в понад 800 чоловік, навчились знаходити ресурси і на вирішення першочергових проблем, і на перспективу. Тут розвивають і освітній, і культурний, і спортивний напрямки.

Сульський сільський голова Іван Крючков зазначає, що минулого року за програмою співфінансування вдалося, відремонтувати 2,2 км дороги до с. Печищи. «Крім цього відремонтовано 600 м системи водовідведення, побудовано 300 м нового водопроводу, відремонтовано сільську бібліотеку, відкрито перукарню, косметичний кабінет, освітлено 1,5 км вулиць. У планах на рік поточний – завершити освітлення чотирьох вулиць і будівництво дороги по центральній вулиці», - розповів очільник Сули.

В постійній співпраці з керівництвом району та області, говорять в Сульській громаді, будь-які питання вирішуються, а стратегічні плани стають реальністю.

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 лютого 2019, 09:44

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube