У Сумах буде визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Конкурс «Учитель року» об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.

Днями на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, за участі заступника голови обласної ради, відбулося урочисте відкриття фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Педагоги – це творчі особистості, майстри своєї справи, яких об’єднує постійний пошук, відповідальність, любов до дітей та своєї справи. Саме такі освітяни пройшли до ІІ туру конкурсу. Цьогоріч випробування проходять у п’яти номінаціях. До трьох номінацій («Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова»), які вже були у попередні роки, додались нові – «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

Вітаючи педагогів Тетяна Головко зазначила, що з кожним роком конкурс відкриває нові грані вчительської майстерності, а представлені проекти стають більш креативними. Це доводить професійне зростання педагогів та їх відкритість до нових ідей.

«Конкурс дозволяє розкритися, втілити нові ідеї, що вкрай важливо в умовах освітніх реформ», – зазначив перший заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим Акперов, який виріс в сім’ї вчителя та знає про особливості цієї професії не з розповідей.

Це освітянське змагання відкриває нові імена, нові педагогічні ідеї, стає платформою для розвитку нової української школи, оновлення сутності освітнього процесу, пошуку таких видів навчальної діяльності, які б дозволили перейти від нагромадження знань до розвитку вмінь, від покарань за помилки – до творчого пошуку, від виснажливого заучування – до радісних відкриттів.

Справжній педагог випереджає час та працює на майбутнє. Такої думки і директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова, яка привітала колег, побажала їм плідної роботи на кілька наступних днів.

«У конкурсі немає переможених та переможців, бо всі вчителі – рушійна сила змін», – наголосила Тетяна Іванівна та побажала учасникам почути один одного.

За результатами змагань буде визначено вчителів, які представлятимуть Сумську область у ІІІ (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019». Урочисте вшанування переможців обласного етапу відбудеться 31 січна у Сумській обласній філармонії.

Також читайте:

 

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube