Представники УАРОР розпочали роботу в складі конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт

Цього року до участі в конкурсі «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» надійшло 314 заявок.

Матеріали будуть обиратися за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття (в друкованому ЗМІ), радіоматеріал, відеоматеріал.

Доробки мають розкривати мету, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування. Ще одним критерієм є опис процесу добровільного об’єднання територіальних громад та їх співробітництво, фінансової децентралізації та ресурсної підтримки місцевого і регіонального розвитку. Вітаються також розповіді про кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії: І премія – 20 000 грн, ІІ премія – 15 000 грн, ІІІ премія – 10 000 грн, а також участь у міжнародному заході в одній з країн-членів Ради Європи за тематикою розвитку місцевої і регіональної демократії.

Відбір кращих робіт проходитиме у два тури. Церемонія нагородження переможців відбудеться у березні.

Конкурс проводиться за підтримки Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Також читайте:

 

 

 

Увага!

13 квітня 2020 року о 15:00 в к. 38 (ІІІ поверх приміщення обласної ради) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з розгляду питань про погодження обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік у частині субвенцій з державного бюджету.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube