telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Представники УАРОР розпочали роботу в складі конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт

Цього року до участі в конкурсі «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» надійшло 314 заявок.

Матеріали будуть обиратися за чотирма номінаціями: онлайн-публікація, стаття (в друкованому ЗМІ), радіоматеріал, відеоматеріал.

Доробки мають розкривати мету, завдання, зміст, очікувані результати та переваги реформи, спрямованої на децентралізацію та розбудову місцевого самоврядування. Ще одним критерієм є опис процесу добровільного об’єднання територіальних громад та їх співробітництво, фінансової децентралізації та ресурсної підтримки місцевого і регіонального розвитку. Вітаються також розповіді про кращі практики органів місцевого самоврядування в Україні з питань соціально-економічного розвитку територій, їх відповідність європейським стандартам і світовим тенденціям.

У кожній з чотирьох номінацій передбачені три премії: І премія – 20 000 грн, ІІ премія – 15 000 грн, ІІІ премія – 10 000 грн, а також участь у міжнародному заході в одній з країн-членів Ради Європи за тематикою розвитку місцевої і регіональної демократії.

Відбір кращих робіт проходитиме у два тури. Церемонія нагородження переможців відбудеться у березні.

Конкурс проводиться за підтримки Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Також читайте:

 

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top