telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Тетяна Головко закликала представників ЗМІ Сумщини брати участь в обласних конкурсах

Про це заступник голови Сумської обласної ради заявила в ході прес-конференції на незалежній медійній платформі «Вільна».

Вона нагадала, що обласною радою започатковані Сумська обласна літературно-краєзнавчо-мистецька премія та Обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Також у розробці конкурс для молоді у рамках відзначення 80-річчя створення області «Моя Сумщина».

«Минулоріч вперше був проведений конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», - розповіла Тетяна Головко. - Він заснований, аби стимулювати творчу працю журналістів місцевих ЗМІ, які сприяли підвищенню обізнаності населення Сумської області про переваги і здобутки реформи місцевого самоврядування, поширенню кращих практик, ініціатив у розвитку територіальних громад. І було дуже приємно, що надали свої роботи близько 30 учасників. Вони були різного напрямку, різної тематики і досить цікаві».

Тетяна Іванівна нагадала, що журналісти можуть подавати свої роботи у чотирьох номінаціях - «Краща стаття», «Кращий відеоматеріал», «Кращий радіоматеріал» та «Краща он-лайн публікація», у кожній з яких три призових місця. Але зазначила, що цьогоріч у конкурсі є певні зміни. По-перше, свої напрацювання медійники зможуть подавати на конкурс до 1 вересня і лише одну роботу.

Акцентувала заступник голови обласної ради свою увагу і на іншому конкурсі – літературно-краєзнавчо-мистецькій премії, яка раніше носила ім’я Пилипа Рудя. Вона була заснована 1969 року. У 90-ті роки минулого століття премію було скасовано і відновлено тільки у 2012 році рішенням Сумської обласної ради. Після Закону «Про декомунізацію» конкурс було перейменовано у Сумську обласну літературно-краєзнавчо-мистецьку премію.

Нині вона щороку призначається з метою стимулювання творчої праці видатних діячів літератури, журналістики, краєзнавства, культури і мистецтва, які зробили важливий внесок у літературно-краєзнавчо-мистецьку скарбницю рідного краю, засвідчення їх видатних особистих досягнень і має 5 номінацій: «Художня література», «Журналістика», «Культура і народна творчість», «Мистецтво», «Краєзнавство».

Тетяна Головко закликала бути більш активними райони і громади, та запросила долучатися і подавати свої матеріали на конкурс усіх журналістів. Тим більше, що переможців чекають грошові премії.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 24 січня 2019, 16:35

Документи облради

Go to top