telegram Facebook Twitter Youtube

Володимир Токар: «Соборність – це велика міцна родина всіх громадян України»

«Соборність – це не лише спільна територія. Це й духовна єдність, спільні цінності та ідеали. Це велика міцна родина всіх громадян України, - з такими словами звернувся до присутніх голова обласної ради Володимир Токар під час урочистостей з нагоди відзначення ста років від дня історичного акту про возз’єднання України. - Наш народ на увесь світ заявляє про свою непорушну волю гідно жити у власній незалежній державі. І наші герої воюють на Сході не за повернення окремих територій, а за всю соборну українську землю».

Очільник обласного депутатського корпусу нагадав, що українці завжди з честю проходили через складні випробування. Тож вірить, що і нинішній важкий період в житті нашої країни буде подолано. «Головне – не розривати країну, а бути її патріотами. Головне – вірити в той курс, яким ми йдемо і розуміти, що зміни ніколи не проходять легко. Головне – не відступити і продовжувати змінювати країну на краще», - акцентував увагу Володимир Токар.

Голова облдержадміністрації Микола Клочко наголосив, що в серці кожного жителя Сумщини має бути усвідомлення того, що ми єдині і неподільні, що ворогам нас не роз’єднати.

«Сьогодні виповнилося сто років з того дня, коли нарешті дві частини України, які були розділені між двома потужними імперіями – Російською та Австро-Угорською, – об’єдналися під час буремних революційних подій і стали нарешті єдиною країною. І Акт Злуки, який проголосили на Софіївській площі в Києві, став історично важливим для нашої держави, – говорив Микола Клочко. – На жаль, сто років тому ми не змогли втримати єдину Україну, в тому числі і через внутрішній розбрат. І саме цей урок ми маємо винести з нашої історії: коли у нас буде порозуміння між собою, про що нам заповідали ще Володимир Великий та Ярослав Мудрий, отоді у нас буде справжня українська держава».

Під час урочистостей на головній сцені області Микола Клочко вручив державні нагороди кращим митцям, журналістам Сумщини, матерям-героїням, соціальним працівникам тощо.

У холі театру ім..Щепкіна розгорнулася виставка народних ремесел, а в залі відбувся концерт у ході якого співали кращі хорові колективи області. Ансамбль училища мистецтв і культури ім.Д.С.Бортнянського виконав цікаві хореографічні композиції, що відобразили колорит різних куточків України. На завершення концерту увесь зал разом з артистами заспівав українську народну пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».

Усім виконавцям подякував Володимир Токар, Микола Клочко та президент групи компаній «Технологія» Володимир Заєць. Кращим колективам вони вручили відзнаки.

Володимир Заяць наголосив: «Ви сьогодні показали, як має жити Україна, як вона має співати і зберігати традиції. Я радий, що доторкнувся до вашої творчості. Радий, що дуже тепло прийняв зал ці колективи. Усі отримали велику насолоду. Зі святом, жителі Сумщини! Любіть Україну!».

Також читайте:

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 14:10

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення