telegram Facebook Twitter Youtube

У 100-річчя Дня Соборності України над головною будівлею Сумщини замайорів великий Державний Прапор

Сьогодні, 22 січня, у соту річницю від дня історичного акту про возз’єднання України, над будівлею Сумської обласної ради замайорів Державний Прапор України, що вдвічі більше, ніж там був зазвичай.

Підняття Прапора відбулося за ініціативи обласного депутата Родіона Дученка та при підтримці голови Сумської обласної ради Володимира Токаря і голови Сумської ОДА Миколи Клочка.

Прапор розмірами 1,5 на 2 метри, зроблений із якісної міцної тканини і зшитий на замовлення за всіма стандартами. Родіон Дученко говорить, що така ідея з’явилася ще минулого року, на початку підготовки до 100-річчя Дня Соборності України. «Моєю мрією було підняти Прапор над будівлею обласної ради саме 22 січня і, таким чином, відзначити ювілей проголошення акту злуки УНР та ЗНР, що відбувся у 1919 році», - зазначив депутат.

Голова обласної ради Володимир Токар зауважив, що сто років потому саме нинішнє знамено стало офіційним стягом Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, які об’єдналися в соборну державу. «І саме з ним українці, зрештою, добилися Незалежності і відновили власну державу. Тому символічно, що саме сьогодні ми підняли Прапор більший, ніж попередні, який символізує патріотичність і єднання жителів Сумщини».

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 14:09

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення