Малеча Роменського дитсадка, завдяки сприянню Тетяни Головко, отримала яскраве спортивне знаряддя

Завдяки активній позиції заступника голови Сумської обласної ради Тетяни Головко уже не один дитячий садок і не одна школа отримали допомогу. Незважаючи на те, що новорічні свята закінчилися, втім подарунки – ні. Цього разу необхідний для дітей спортивний інвентар отримав Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №3 «Оленка».

Тепер вихованці садочку будуть займатися із ще більшою цікавістю на новому яскравому спортивному знарядді та з малих літ звикати до активного способу життя.

Завітавши до дошкільного навчального закладу, Тетяна Іванівна переконалася, що бюджетні кошти були використані з користю, а діти і вихователі дуже радіють такому подарунку. Тож у знак вдячності підготували для гості колядки і щедрівки. Заступник голови обласної ради із задоволенням послухала народну творчість у виконанні малечі.

«Нашим спільним обов`язком є допомога та підтримка дітей на шляху їхнього зростання», – зазначила Тетяна Головко.

Крім того вона розповіла, що на подвір’ї Роменської ЗОШ І-ІІІ степенів №5 навесні будуть встановлені вуличні тренажери, користуватися якими зможуть не лише школярі, а й молодь з прилеглих районів.

Усі ці позитивні зміни та придбання стали можливими завдяки активній співпраці влади та адміністрації закладів, які роблять усе для підтримки підростаючого покоління.

Також читайте:

 

 

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube