Уряд затвердив положення про молодіжні ради: враховані пропозиції УАРОР

Уряд затвердив Постанову «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи». Документ враховує деякі пропозиції Української асоціації районних та обласних рад.

Так, по перше, Асоціація наполягла на тому, що діяльність таких консультативно-дорадчих органів має визначатися відповідним положенням, що погоджуватиметься органом при якому вони створені.

По друге, врахована пропозиція, що підвищить статусність голови молодіжної ради, а саме можливість його включення до колегії при облдержадміністрації або до виконкому місцевої ради чи можливість бути радником очільника обласної ради.

По третя, Асоціація визначила питання звітності молодіжних рад.

Зазначимо, що молодіжні ради створюються при органах місцевого самоврядування (крім районних рад) та облдержадміністраціях. Головна мета діяльності полягає у залученні до розробки нормативних актів, інших документів та програм, а також контролю за їх виконанням у молодіжні сфері.

До складу ради можуть обиратися жителі відповідної адміністративно-територіальної одиниці, представники інститутів громадянського суспільства та учнівського самоврядування, віком від 14 до 35 років.

Пропозиції за експертного сприяння Ресурсного центру, що входить до структури Асоціації.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 21 січня 2019, 11:20

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube