«Ігри патріотів» - військово-патріотичні змагання - на часі, переконаний голова обласної ради

Удруге в Сумах відбулися військово-патріотичні змагання «Ігри патріотів», присвячені Дню Соборності та 80-річчю Сумської області. У них взяли участь команди 4 професійно-технічних закладів, сумських шкіл № 15 і №26 та сумські кадети.

Голова обласної ради Володимир Токар, який вітав учасників зі святом сили, мужності, витривалості, наголосив на тому, що подібні змагання на часі, адже – це цікаво, відповідально і дуже важливо у непростий для нашої країни час. «Ігри патріотів» – це крок до розуміння: щоб захищати Батьківщину, як це робили наші предки, треба бути сильним і тілом і духом.

Володимир Миколайович подякував організаторам заходу насамперед керівництву Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну та клубу «Патріот», які минулого року започаткували в Сумах «Ігри патріотів». Відрадно, що до цьогорічного конкурсу долучилися прикордонники Сумщини та Спілка ветеранів АТО, зробивши його традиційним.

Юні патріоти взяли участь у кількох спортивних естафетах, конкурсах на витривалість та силу.Звичайно, перемогли сильніші, спритніші, активніші. Ними виявилися ліцеїсти з кадетського корпусу ім. І. Г. Харитоненка, які й отримали перехідний кубок. Другими були учні Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну. А ось третє місце розділили інші команди-учасниці. Так вирішило компетентне журі.

- У таких військово-патріотичних змаганнях, – наголосив Володимир Токар, - усі переможці, бо тут наші діти, хоча ще й досить юні, набираються сили, гартують свій характер і волю, ростуть справжніми патріотами і захисниками.

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 18 січня 2019, 15:14

Увага!

10.12.2019 року о 13.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube