telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Розпочато підготовку до нового етапу Обласного конкурсу журналістських робіт

Відбулося чергове засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Питання порядку денного стосувалося внесення змін до рішення Сумської обласної ради про цей Конкурс.

Заступник голови Сумської обласної ради, голова Організаційного комітету Тетяна Головко мотивувала зміни тим, що минулого року Конкурс проводився вперше і у дуже стислий термін, що не дозволило багатьом журналістам вчасно долучитися до заходу, надіслати і головне - правильно оформити свої заявки. Це, звичайно, вплинуло на кількість учасників і якість конкурсних робіт. З метою популяризації так званого творчого змагання, залучення до участі в ньому більшої кількості працівників місцевих ЗМІ, посилення між ними конкуренції, посадовець запропонувала внести та обговорити зміни, які, враховуючи невеликий набутий досвід, дійсно назріли.

Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради, заступник голови організаційного комітету Вікторія Патютько одразу наголосила, що насамперед слід розширити часові рамки проведення конкурсу. Тож було одностайно погоджено й новий термін визначення переможців Конкурсу.

У свою чергу консультант відділу інформаційно-аналітичної роботи виконавчого апарату обласної ради, секретар організаційного комітету Наталія Розторгуєва запропонувала ще одну зміну до Положення, за якою учасники мають право брати участь лише в одній номінації Конкурсу та подавати тільки одну якісно-значиму конкурсну роботу. І ця пропозиція також була схвалена. 

Тепер зміни до Положення, запропоновані Оргкомітетом, має затвердити сесія обласної ради. Потім офіційно буде дано старт Конкурсу в 2019 році.

Слушну думку, на яку одразу пристали всі присутні, висловила Тетяна Головко. Тетяна Іванівна закликала провести активну інформаційно-розяснювальну роботу не тільки серед працівників місцевих ЗМІ, а й залучити до участі в Конкурсі студентів кафедри журналістики та філології СумДУ.

- Ми повинні співпрацювати з молоддю, допомагати їм розширяти кругозір, популяризувати у молодіжних колах діяльність обласної ради, громад міст і сіл, народних обранців, - сказала посадовець.

Незважаючи на те, що порядок денний засідання Оргкомітету було вичерпано, заступник голови обласної ради Тетяна Головко попросила присутніх обговорити ще одну не менш важливу тему.

Як відомо, 10 січня Сумська область відзначила своє 80-річчя. Тож протягом 2019 року всі заходи просвітницького, мистецького, спортивного, культурного спрямування, що будуть проводитися на Сумщині, присвячуються цій знаменній даті. Відтак виникла ідея провести творчий конкурс серед учнівської молоді. Відділ інформаційно-аналітичної роботи обласної ради попередньо напрацював умови такого конкурсу, де однією з його цілей зазначено сприяння розвитку в школярів творчих здібностей у сфері журналістики і краснописьменства.

Керівник апарату обласної державної адміністрації Дмитро Живицький, схвально відгукнувшись на саму ідею, одразу зауважив, що це має бути конкурс не заради конкурсу. Кожен творчий продукт повинен нести інформаційно-репрезентаційне навантаження з використанням сучасних цікавих форм подачі. Словом, ідею треба розвивати, залучивши до удосконалення умов конкурсу представників відповідних спеціалістів, працівників окремих управлінь ОДА.

У свою чергу Тетяна Головко і начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації Сергій Над’ярний заговорили про необхідність у рамках святкування ювілею області створення у кожному районі художньо-публіцистично ілюстрованого видання з історії краю.

Ці та інші пропозиції будуть в подальшому вивчатися і втілюватися в життя.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 24 січня 2019, 16:35

Документи облради

Go to top