Сію, вію, посіваю, зі Старим Новим роком вас вітаю!

Зранку 14 лютого у кабінеті голови Сумської обласної ради не змовкають музики, співи, веселий сміх. Як гостинний господар Володимир Токар зустрічає гостей, які прийшли вітати його та колег зі святом Старого Нового року.

Старий Новий рік– це рідкісний історичний феномен, додаткове свято, яке з'явилося в результаті зміни літочислення. У перший день Нового року найбільш поширеним був та і зараз залишається обряд посівання, пов'язаний з надіями на добрий урожай. Засівали здебільшого діти. Тож і нині першими сівачами в обласній раді стали вихованці Сумської спеціалізованої школи першого ступеня «Унікум».

Депутати обласної ради давно опікуються цим навчальним закладом, простягають руку допомоги щоразу, як виникає потреба. Ось і вирішили школярі разом зі своїми педагогами від душі подякувати за постійну увагу і підтримку обласним обранцям в особі їх очільника.

Малі щедрувальники привітали зі святом, обдарувавши променями своєї любові, й щедро засіяли кабінет зерном на багатство, здоров’я, благополуччя, добро. Володимир Миколайович, з обличчя якого не сходила посмішка протягом усього виступу малечі, щиро подякував за віншування і, звичайно, кожній дитині вручив новорічний подарунок.

Не встигли зачинитися двері за школярами, як знову заграли веселі музики і поверхами обласної ради понеслося двінкоголосе: «Сію, вію, посіваю, з Новим роком вас вітаю! На щастя, на здоров’я на Новий рік, щоб у вас все було краще як торік!”. Це зі святом прийшли привітати учасники Народного хору медичних працівників «Сумські візерунки» з обласної клінічної лікарні та очільник закладу, депутат обласної ради Володимир Горох.

До слова, єдиний подібний в Україні творчий колектив уже традиційно на Старий Новий рік віншує керівництво обласного органу місцевого самоврядування. І завжди це колоритно, неповторно, з дотепними жартами і приказками, обрядовими піснями. Медики і цього разу порадували цілою виставою. Тож посівальників, як годиться, Володимир Миколайович щедро віддячив.

День тільки-но розпочався, а в кабінеті голови обласної ради скільки розсипано збіжжя, що й ступити ніде. Насіяли гості на кохання маку, жита на добро, для сміху – пшона, на здоров’я - овесу, а від заздрісних осіб - пшеницю-хліб! І це чудова прикмета! Отож буде новий рік щедрим на врожай добрих депутатських справ, позитивних рішень для блага людей і на нові досягнення, на лад, благополуччя і злагоду в кожній родині і кожній оселі! Зі Старим Новим роком! З новим щастям!

 

Останнє оновлення на Понеділок, 14 січня 2019, 17:09

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube