telegram Facebook Twitter Youtube

У сяйві ювілею: 2019-й оголошено роком Сумської області

10 січня 1939 року розпочався літопис Сумської області. Нині вона святкує свій славний 80-річний ювілей. Один день – одна мить! Щоб продовжити її в часі, протягом 2019 року всі заходи просвітницького, мистецького, спортивного, культурного спрямування, що будуть проводитися в Сумській області, присвячуються цій знаменній даті.

Під егідою Сумської обласної ради та обласної державної адміністрації буде втілено в життя план відзначення ювілею Сумщини та тих людей, завдяки яким усі ці роки Сумська область жила, розвивалася, досягала успіхів і перемог.

Урочистості протягом року торкнуться, безумовно, жителів кожного куточка нашого краю. Адміністрації й органи місцевого самоврядування, трудові й творчі колективи, громадські організації, музеї й бібліотеки, громадські діячі й активісти отримають можливість повною мірою продемонструвати звершення і здобутки своїх регіонів у різних царинах. Ми побачимо зв’язок усіх поколінь, з гордістю назвемо тих, хто прославляв і прославляє Сумщину на теренах України та далеко за її межами, хто нині творить мелодію праці щодень, хто захищає рубежі Сумщини - невід’ємної частини України.

80 років – незначний період в історичному вимірі, але за цей час Сумська область, утворена на основі Сумського повіту, який раніше входив до Харківської губернії, наростила сільськогосподарський, промисловий, науково-технічний потенціал, що забезпечив випуск продукції світового рівня, демонструє культурні, спортивні, творчі досягнення. І нині складно назвати нашу прадавню сумську землю, край талановитих і працьовитих, високодуховних людей, які до безтями закохані у нього, далекою периферією. Сумська область в епіцентрі життя всієї України!

Тож перегорнемо разом сторінки історії Сумщини, бо нам є чим пишатися і що згадати, поіменно назвемо творців слави рідного краю, бо кожен з них – особистість, а кожен факт з їх життя – невмирущий, як і пам’ять, яку ми щемно оберігаємо, бо це наш дороговказ у майбутнє.

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 22 січня 2019, 18:17

Підготовка до сесії обласної ради

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення