Відбулося чергове засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради

У передостанній тиждень 2018 року відбулося засідання комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради, яке провів її голова, перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. З метою підготовки проекту Антикорупційної програми Сумської обласної ради на 2019-2021 роки присутні затвердили робочий план оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради. До речі, відповідне рішення обласні обранці прийняли на сесії обласної ради, яка відбулася 14 грудня поточного року.

Анатолій Річкаль повідомив, що комісія, яка була утворена обласною радою 24 листопада минулого року з метою оцінки корупційних ризиків у діяльності Сумської обласної ради, продовжує свою роботу за критеріями ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, у рамках підготовки антикорупційної програми обласної ради, а також під час її періодичного перегляду.

Присутні обговорили важливі аспекти у цьому напрямку. За результатами засідання прийнято низку пропозицій від членів комісії для врахування і подальшої ефективної роботи комісії з оцінки корупційних ризиків.

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 06 лютого 2019, 15:39

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради