Депутатська добра традиція

В Охтирці багато років існує будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів. Не просто живеться стареньким і хворим без рідних, тому працівники закладу намагаються створити для своїх підопічних затишні, близькі до домашніх умови.

Не залишають без уваги мешканців будинку-інтернату народні обранці. У різні часи тут побувало чимало депутатів обласної та Охтирської міської рад різних каденцій з подарунками, різними солодкими гостинцями, влаштовували концертні програми тощо. І завжди такі відвідини полишали за собою добрі спомини, щиру вдячність.

Ось і наразі депутат Сумської обласної ради сьомого скликання Юрій Меєрович за доброю традицією до Дня Святого Миколая привіз підопічним солодощі.

Свято цього дня завітало і до мешканців Грунського будинку-інтернату для людей похилого віку та інвалідів.

Також читайте:

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube