Жителі Зноб-Новгородської ОТГ дякують лікарям медінституту СумДУ за огляд жителів громади

17 грудня у Зноб-Новгородській ОТГ відбулася дуже важлива подія: до смт приїхали лікарі Медичного інституту Сумського державного університету. Медики безкоштовно оглянули жителів територіальної громади, надали необхідні рекомендації.

Депутат Зноб-Новгородської селищної ради Олександр Лазуткін говорить, що медики оглядали пацієнтів до останнього бажаючого і закінчили прийом пізно ввечері. «Враховуючи, що повертатися додому треба було вже вночі поганими дорогами, а час у дорозі до Сум складає 6 годин, то, з точки зору людей  громади, це є подвигом, - наголошує місцевий депутат. - Зрозуміло, що робота лікаря – це кожен день подвиг, але для жителів громади  саме ці лікарі стали справжніми  героями. Адже таких висококваліфікованих спеціалістів у цих краях давно не було».

Мешканці громади висловлюють щиру подяку, бажають здоров’я та довголіття керівництву Медичного інституту Сумського державного університету та, звичайно, персонально лікарям, які приїхали до ОТГ: заступнику директора з лікувальної роботи, кандидату медичних наук, асистенту кафедри нейрохірургії та неврології, лікарю-невропатологу Дмитру Сотнікову, кандидату медичних наук, доценту кафедри педіатрії,  лікарю-педіатру Петру Січненку, кандидату медичних наук, доценту кафедри нейрохірургії та неврології, лікарю-психіатру Ірині Мудренко, кандидату медичних наук, асистенту кафедри загальної хірургії, радіаційної медицини та фтизіатрії, лікарю-отоларингологу Ярославі Хижній, кандидату медичних наук, асистенту кафедри хірургії та онкології, лікарю-хірургу Ігорю Даниленку, кандидату медичних наук, асистенту кафедри внутрішньої медицини, лікарю-кардіологу Наталії Ополонській, кандидату медичних наук, доценту кафедри внутрішньої медицини, лікарю-кардіологу Оксані Погорєловій, викладачу курсу офтальмології кафедри хірургії,  лікарю-офтальмологу Павлу Шкатулі.

«Враховуючи те, що громада є найвіддаленішою від обласного центру і більша частина її мешканців не має елементарної можливості отримати консультацію професійних спеціалістів, приїзд кваліфікованих лікарів був вкрай важливим і необхідним», - зазначив Олександр Лазуткін.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 19 грудня 2018, 08:11

Підготовка до сесії обласної ради

Управління майном Сумської обласної ради інформує

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube