Завдяки обласному депутату до Слобідської школи закуплено систему очистки води

Депутат Сумської обласної ради Олександр Непочатов спільно з головою Слобідської сільської ради Буринського району Іваном Рябоконем відвідав місцевий навчально-виховний комплекс. Нещодавно у цей заклад за підтримки обласного обранця було закуплено сучасну систему очистки води «Екософт», яка дає можливість провести всі етапи регенерації, очистки і пом’якшення води.

Олександр Непочатов говорить, що питна вода у школі через тривале використання водогону набула неприємного смаку і кольору, тому директор закладу звернулася до депутата із проханням допомогти у вирішенні даної проблеми. І обранець виконав обіцянку – виділив на придбання системи очистки води 20 тисяч грн.

«Було дуже приємно отримати подяку від директора Слобідського навчально-виховного комплексу Алли Майбороди за неодноразову підтримку і турботу навчального закладу, а також подарунок, зроблений своїми руками, від підростаючого покоління», - зазначив Олександр Непочатов.

Також читайте:

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради