Асоціація обласних та районних рад пропонує затвердити свою кандидатуру для моделювання спроможних районів в урядовому доручені

Українська асоціація районних та обласних рад запропонувала свою кандидатуру внести до урядового доручення в частині здійснення моделювання адміністративно-територіального устрою.

Зазначений документ розробляється за результатами проведення Форуму місцевого самоврядування, що відбувся 5 грудня в Києві та буде підписаний Прем’єром Володимиром Гройсманом.

Так, у разі позитивного розгляду рекомендації, разом з Асоціацією моделюватимуть експерти, а також проекти і програми міжнародної технічної допомоги.

Як йдеться у проекті Доручення, за результатами виконаної роботи мають бути підготовленні пропозиції щодо законодавчих актів про адміністративно-територіальний устрій районного рівня з урахуванням сучасних вимог та європейських стандартів.

Крім того, Асоціація запропонувала долучити інші всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування до розробки Методичних рекомендацій та роз’яснень щодо сучасних вимог адмінтерустрою субрегіональної ланки.

Нагадаємо, раніше, відповідно до урядового протокольного доручення, Асоціація була підтримана у реалізації Проекту з моделювання адміністративно-територіального устрою Донецької, Луганської, Тернопільської та Харківської областей.

Зазначена ініціатива впроваджується за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні». За результатами проведення перших заходів у Тернополі вже запропонована модель з 4-ма спроможними районами області.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 17 грудня 2018, 13:50

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube