Визначено лауреатів Сумської обласної літературно-краєзнавчо-мистецької премії за 2018 рік

На пленарному засіданні 24 сесії обласної ради серед низки питань порядку денного було прийнято рішення щодо відзначення кращих представників письменницької, журналістської, мистецької плеяди Сумщини.

Сумська обласна літературно-краєзнавчо-мистецька премія щороку призначається з метою стимулювання творчої праці видатних діячів літератури, журналістики, краєзнавства, культури і мистецтва, які зробили важливий внесок у літературно-краєзнавчо-мистецьку скарбницю рідного краю, засвідчення їх видатних особистих досягнень.

Тож нинішня премія у номінації «Художня література» за особистий внесок у розвиток художньої літератури присуджена члену Національної спілки письменників України Людмилі РОМЕН (Шевченко).

За діяльність у сфері тележурналістики, спрямовану на розвиток національного телемовлення у прикордонному регіоні України, виробництво якісних місцевих програм, спрямованих на висвітлення актуальних питань життєдіяльності України та територіальних громад Сумської області, ряд публікацій з краєзнавства, культури та мистецтва в номінації «Журналістика» премію отримає тележурналіст, заступник головного редактора ТОВ «ТРК «Академ-ТВ», член Національної спілки журналістів України Тетяна Полозова.

Майстру народної творчості, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України, за високу майстерність, популяризацію, розвиток та збереження традиційного народного мистецтва України Світлані Бідній премія присуджена у номінації «Культура і народна творчість».

У номінації «Мистецтво» високої відзнаки за високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток театрального мистецтва удостоєно артиста драми Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С.Щепкіна Юрія Оноприйка.

Члену Національної спілки краєзнавців України Олегу Корнієнку рішенням журі премія присуджена в номінації «Краєзнавство» за значний внесок у розвиток краєзнавства Сумщини, популяризацію історії рідного краю, національних українських традицій та видатних діячів Сумщини.

Почесні відзнаки кращим представникам письменницької, журналістської, мистецької плеяди Сумщини будуть вручені в урочистій обстановці на черговій сесії обласної ради.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 14 грудня 2018, 15:07

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради