Тетяна Головко: «Герої живуть серед нас…»

Уже майже рік рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, незважаючи ні на що, відбудовують пошкоджені ворожими обстрілами житлові будинки мешканців Авдіївки.

З метою відзначення цих героїв у м. Ромни пройшли урочисті заходи за участі заступника голови обласної ради Тетяни Головко та представників депутатського корпусу.

«Я пишаюся тим, що у моєму рідному місті діє Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України, про роботу якого знають далеко за межами нашої області», – зазначила Тетяна Іванівна та подякувала рятувальникам за їх роботу.

У святковій атмосфері 34 рятувальники отримали нагороди від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Вітаючи присутніх, Дмитро Кірюхін наголосив, що кожен день роботи рятувальника – це випробування сили духу та мужності, а результат – сотні врятованих життів і домівок.

Після урочистостей Тетяна Іванівна разом з Дмитром Євгенійовичем мали змогу ознайомитися з новим центром водолазної служби де у найближчому майбутньому почнуть готувати спеціалістів, що будуть отримувати свідоцтво про рівень кваліфікації державного зразку.

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube