Керівники Сумщини звернулися до інвесторів області / Communication of the authorities of Sumy oblast to the investors of the region

Шановні інвестори!

Дозвольте висловити свою вдячність за довіру, надану Сумщині під час вибору місця розташування вашого виробництва, за вашу роботу, за кошти вкладені в інфраструктуру області, за те, що податки, які ви сплачуєте у нас, не лише наповнюють бюджети всіх рівнів, а й сприяють економічному розвитку регіону.

Зі свого боку, обласна влада завжди йшла назустріч підприємцям, ефективно і продуктивно співпрацювала з кожним із вас. Недаремно саме Сумщина посіла перше місце у всеукраїнському рейтингу легкістю ведення бізнесу Doing Business. Ми чітко розуміємо, що інвестиції – це нові робочі місця, підвищення рівня соціальних стандартів життя людей, це добробут Сумщини, її перспективне майбутнє. А ваша стабільність – це яскравий приклад успішної співпраці бізнесу і влади на місцях.

І сьогодні, попри нелегку ситуацію в країні, ми запевняємо вас, що введення воєнного стану на території Сумської області має тимчасовий характер і жодним чином не вплине на вашу діяльність.
Так, Президент України Петро Порошенко сьогодні гарантує, що «жодної цивільної людини запровадження воєнного стану не торкнеться». А голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард підтвердила, що, попри запровадження воєнного стану, фонд продовжить співпрацю з Україною.

Більше того, такий режим навіть посилює заходи безпеки в регіоні, а це значить, що бізнес на Сумщині буде захищений на 100%.

Попри воєнний стан, наразі у штатному режимі працюють і працюватимуть школи, дитсадки, лікарні, об’єкти соціальної сфери, і ви в цьому можете переконатися особисто. Загалом ситуація як по Україні, так і в Сумській області, повністю контрольована і обласна влада як і раніше гарантує інвесторам прозорі правила ведення бізнесу, конкурентний доступ до земельних, транспортних і енергетичних ресурсів.

Шановні інвестори! Ми вдячні вам за довіру до нашого регіону, відкриті для подальшої співпраці і щиро сподіваємось на вашу виваженість, розуміння і підтримку!

З повагою

Голова Сумської обласної
державної адміністрації                                      Микола КЛОЧКО

Голова Сумської обласної ради                          Володимир ТОКАР

 

 

 

 

Останнє оновлення на Середа, 05 грудня 2018, 14:42

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради