Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань

Першого вівторка місяця, відповідно до графіку, голова Сумської обласної ради Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань.

До очільника регіонального парламенту звернулися сім жителів області. Мешканців Сумщини турбували питання як особистого характеру, так і загальні.

Один із волонтерів, який є учасником АТО, звернувся до Володимира Токаря з проханням допомогти організації «Бабський батальйон», яка в’яже маскувальні сітки для воїнів, що захищають країну на сході.

Інший житель, який приїхав із Білопільщини, просив фінансової допомоги на видання книжок із власними віршами. Також з подібним проханням – для організації змагань – звернулася керівник однієї зі спортивних організацій області. Депутат Верхньосироватської ОТГ порушив питання життєдіяльності громади.

«Тільки під час безпосереднього спілкування можна почути думку про роботу територіальних громад області, дізнатися про наболілі проблеми як територій, так і окремих громадян, допомогти у їх вирішення та надати консультативну допомогу», - вважає голова обласної ради.

Після тривалого спілкування з громадянами Володимир Токар дав доручення відповідним структурним підрозділам органів виконавчої влади щодо вирішення порушених проблем. Ряд питань, що потребують детального вивчення, голова обласної ради взяв під особистий контроль.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 13:42

Увага!

13 квітня 2020 року о 15:00 в к. 38 (ІІІ поверх приміщення обласної ради) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва з розгляду питань про погодження обласній державній адміністрації внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2020 рік у частині субвенцій з державного бюджету.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

Електронні петиції

Документи облради

telegram Facebook Twitter Youtube