Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань

Першого вівторка місяця, відповідно до графіку, голова Сумської обласної ради Володимир Токар провів прийом громадян з особистих питань.

До очільника регіонального парламенту звернулися сім жителів області. Мешканців Сумщини турбували питання як особистого характеру, так і загальні.

Один із волонтерів, який є учасником АТО, звернувся до Володимира Токаря з проханням допомогти організації «Бабський батальйон», яка в’яже маскувальні сітки для воїнів, що захищають країну на сході.

Інший житель, який приїхав із Білопільщини, просив фінансової допомоги на видання книжок із власними віршами. Також з подібним проханням – для організації змагань – звернулася керівник однієї зі спортивних організацій області. Депутат Верхньосироватської ОТГ порушив питання життєдіяльності громади.

«Тільки під час безпосереднього спілкування можна почути думку про роботу територіальних громад області, дізнатися про наболілі проблеми як територій, так і окремих громадян, допомогти у їх вирішення та надати консультативну допомогу», - вважає голова обласної ради.

Після тривалого спілкування з громадянами Володимир Токар дав доручення відповідним структурним підрозділам органів виконавчої влади щодо вирішення порушених проблем. Ряд питань, що потребують детального вивчення, голова обласної ради взяв під особистий контроль.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 04 грудня 2018, 13:42

Новини місцевих рад

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради