70 років з людьми і для людей: Анатолій Річкаль привітав зі святом Сумську обласну раду профспілок

В палаці культури «Хімік» 29 листопада 2018 року відбулося урочисте зібрання з нагоди 70-річчя  з дня створення Сумської обласної ради профспілок.

Урочисте зібрання відкрила голова Сумської обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова. Вона звернулася до учасників та гостей заходу із вітальними словами, провівши невеликий екскурс в історію профспілкового руху області. Тетяна Олександрівна подякувала ветеранам галузі, керівникам членських організацій, які були безпосередніми учасниками створення найчисельнішого професійного об’єднання області.

Привітати лідерів профспілкових організацій прийшло чимало гостей, серед них керівництво області та міста. Звернувся до присутніх і перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль. «Від імені голови обласної ради та всього депутатського корпусу щиро вітаю Сумську обласну раду профспілок з 70-річчям з дня створення. Профспілки – це та структура, яка завжди захищала і продовжує захищати права працівників. Саме ви берете активну участь у суспільному житті регіону, захищаєте трудові, соціально-економічні права та інтереси робітників», - наголосив Анатолій Річкаль.

Він також зауважив, що лідери профспілкових організацій завжди виступають як «третейські судді» між керівниками підприємств і працівниками. Для того, аби виступати в такій ролі, треба мати авторитет, довіру, досвід, порядність.

«Я хотів би сьогодні висловити слова вдячності тим керівникам профспілкових організацій, які дійсно професійно виконують свої обов’язки, мають великий досвід і авторитет. Це керівник профспілкової організації працівників державних установ Ігор Теліженко, Лариса Маслова, яка очолює профспілкову організацію працівників охорони здоров’я. Варто згадати і Михайла Шпаковича, що керує профспілковою організацією працівників лісового та мисливського господарства.  Коли профспілки працюють, то це видно. Це відчувають люди, і вони за це вдячні», -  сказав  посадовець.

Під час урочистостей відбулося нагородження кращих працівників профспілки відзнаками Сумської обласної ради. А далі присутні насолоджувалися прекрасним концертом, який підготували артисти палацу культури «Хімік».

 

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради