«Боже великий, єдиний, нам Україну храни»

Сьогодні у стінах Сумського академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна, у рамках реалізації Указу Президента України від 8 серпня 2017 року «Про заходи з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України», відбувся ІІІ Молитовний сніданок Сумщини.

Молитва за мир в Україні зібрала під одним дахом керівників області, народних депутатів, депутатів обласної та міських рад, посадових осіб підприємств та установ, представників релігійних та громадських організацій. Молитвою за український народ та мирне небо захід відкрив архієпископ Сумський і Охтирський УПЦ КП Мефодій.

Уже третій рік поспіль Молитовний сніданок допомагає у налагодженні зв’язків між органами державної влади та релігійними організаціями та сприяє зміцненню духовних та моральних цінностей.

Усі виступаючі наголошували на необхідності об’єднання народу в цей тяжкий час. Лише спільно, лише будучи мужніми та сильними духом ми зможемо подолати всі негаразди.

Микола Клочко закликав усіх присутніх згадувати у свої молитвах та зверненнях до Бога бійців, які відстоюють цілісність України в зоні проведення операції об’єднаних сил, загиблих солдатів, військовополонених та всіх, хто бореться за цілісність нашої держави.

Усі присутні обговорювали не лише питання духовні. Адже сьогодні не можливо не говорити про воєнний стан, про заходи безпеки, які мають бути на території нашої області. Тиха атмосфера сприяла спокійній розмові на болючу тему.

Сьогодні, у молитвах, неодноразово звучали не лише слова про допомогу, захист та сподівання, а й слова подяки Всевишньому.

«Живіть з Богом у душі», – на завершення побажала заступник голови обласної ради Тетяна Головко.

 

Підготовка до сесії обласної ради

Пленарне засідання 31 сесії Сумської обласної ради відбудеться 20 грудня 2019 року

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube