Тетяна Головко: «Головне завдання влади на будь-якому рівні зробити все можливе для забезпечення гідних умов життя людей з інвалідністю»

У 1992 Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. Цей день – особливий для 64,5 тисяч мешканців Сумської області. Адже саме стільки їх проживає на Сумщині.

Сьогодні, за участі керівництва області, у філармонії пройшли урочисті заходи. Перед початком програми всі присутні змогли переглянути виставку робіт художньо-прикладного мистецтва «Творчість не має меж».

«Цей день перш за все потрібен владі, щоб підбити підсумки та спланувати подальшу роботу для поліпшення умов життя людей з особливими потребами. Не таємниця, що вони часто залишаються наодинці зі своїми проблемами, позбавленими уваги та доступу до соціальних благ», – зазначила у своєму виступі Тетяна Головко.

У святковій атмосфері за високий професіоналізм, активну життєву позицію, розуміння проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю Тетяна Іванівна вручила відзнаки Сумської обласної ради Олександру Євтушенку (заступнику директора з медичної частини - завідувачу відділення медичної реабілітації та медичного спостереження КУ СОР Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю), Сергію Шишкову (заступнику голови Шосткинської громадської організації інвалідів і вдів інвалідів Великої Вітчизняної війни), Миколі Герасименку (голові громадської організації «Тростянецька районна організація інвалідів»).

Микола Клочко акцентував увагу на тому, що органи державної влади на місцях мають зробити все можливе для того, щоб медичні і соціальні заклади, центри з надання адміністративних послуг були облаштовані для людей з інвалідністю.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації подякувала всім присутнім за їх мужність і незламний дух та привітала переможців виставки, які отримали грамотами Департаменту.

«Кожен має поставити собі запитання: а що я зробив для цих людей?», – закликала Тетяна Головко та подякувала за роботу соціальним закладам, центрам реабілітації та громадським організаціям.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube