Тетяна Головко: «Завдяки професіоналізму працівників дошкілля майже 40 тисяч дітей Сумщини мають можливість щоденно навчатися, розвиватися та пізнавати світ»

Cьогодні за участі заступника голови обласної ради Тетяни Головко відбулися урочисті заходи до Обласного дня дошкілля. Перед початком святкової програми всі присутні змогли переглянути експозицію педагогічних ідей «Світ довкілля» та взяти участь у відкритих майстер-класах.

У святковій атмосфері за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток дошкільної освіти Тетяна Іванівна вручила грамоти Сумської обласної ради Галині Адаменко (методисту інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради), Любові Батуріній (методисту науково-методичної установи «Районний методичний кабінет» відділу освіти Білопільської районної державної адміністрації) та Олені Балагур (вихователю-методисту Охтирського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Теремок» Охтирської міської ради).

«Створення додаткових місць у дошкільних закладах і підвищення якості дошкільної освіти через модернізацію підходів до організації освітнього процесу є одним з найважливіших напрямків у розвитку галузі», – зазначила у своєму виступі Тетяна Головко. Також вона висловила свою подяку за роботу педагогам-вихователям та висловила своє захоплення їх перемогами та здобутками на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова подякувала усім працівникам галузі дошкільної освіти за їх сумлінну працю та турботливе ставлення до вихованців. Вона, як ніхто розуміє специфіку їх роботи, адже свою трудову діяльність розпочинала з помічника вихователя у дитячому садочку.

«Не зупиняйтеся в пошуках, знову і знову працюйте заради наших маленьких громадян», – закликала Тетяна Іванівна та побажала миру і злагоди усім присутнім.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 22 листопада 2018, 17:23

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube