telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

На Сумщині відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи, який було запроваджено Указом Президента України 13 листопада 2014 року. Заходи з відзначення пам’ятної дати проходять у всіх містах та районах області. В обласному центрі вони розпочалися з покладання квітів до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної сотні, за участі керівництва області та міста.

Саме п’ять років тому на столичному Майдані Незалежності розпочалася акція протесту українців проти припинення курсу на євроінтеграцію. Події революції розгорталися швидко і драматично. Усе починалося мирними зібраннями на площах міст, а закінчилося палаючими шинами та розстрілами мирних людей.

Заступник голови обласної ради Тетяна Головко спільно з учасниками майдану, бойових дій, духовенством і громадськістю вшанувала пам’ять та поклала квіти до могили Героя Небесної Сотні Олексія Братушки та загиблих воїнів АТО.

Заходи продовжилися концертом в обласній філармонії. Звертаючись до присутніх Тетяна Головко зазначила, що революції 2004 та 2013-2014 років назавжди змінили нашу країну і нас самих… «Події тих днів вкотре довели, що наш народ єдиний у своїх прагненнях, що ми гідні бути вільними. Кожен українець має пам’ятати дні революцій», - зазначила Тетяна Іванівна і висловила подяку всім, хто зараз змінює нашу країну на краще.

«Ми маємо залишатися гідними звання громадянина України. Нехай Бог береже Україну» – підсумувала Тетяна Головко.

 Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2019, 14:34

Документи облради

Go to top