telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Обласний конкурс журналістських робіт - на фінішній прямій

Сьогодні, 20 листопада, відбулося засідання Конкурсної комісії з проведення Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Його провела заступник голови обласної ради, голова Конкурсної комісії Тетяна Головко.

На конкурс від 19 авторів надійшло близько тридцяти творчих робіт, розміщених у друкованих та електронних ЗМІ.

Компетентне журі, до складу якого увійшли провідні журналісти Сумщини, представники місцевих органів самоврядування, депутати обласної ради, протягом відведеного часу розгляне їх і обере переможців у 4-х номінаціях «Краща он-лайн-публікація», «Краща стаття», «Кращий радіоматеріал», «Кращий відеоматеріал».

А поки що на своєму засіданні члени Конкурсної комісії визначилися з критеріями оцінювання конкурсних робіт і взялися до роботи.

На теренах Сумщини подібний конкурс, ініційований обласною радою, проводиться вперше. В Україні його було започатковано Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і ГО «Інтерньюз-Україна» з метою висвітлення масштабної реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, для підвищення обізнаності й прихильності населення до змін у суспільстві та створення територіальних громад.

Також читайте:

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 08 січня 2019, 12:14

Документи облради

Go to top