telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

У Ворожбі відкрили пам’ятник трактору «Універсал-2»

Депутат Сумської обласної ради Магомед Галаєв узяв участь у заході з нагоди встановлення на постамент трактора «Універсал-2» та відкриття пам’ятника цьому символу величі хліборобської праці.

17 листопада в центрі Ворожби біля сільського краєзнавчого музею зібралися жителі села та гості з нагоди неординарної події. Старенький трактор став свідком подвижницького життя сільського хлібороба Андрія Семеновича Лобанова. Розпочавши працювати на цьому тракторі ще в далекому 1937 році, він усе своє трудове життя був трактористом. У роки війни перед тим, як піти на фронт, Андрій Семенович по гвинтиках розібрав свого залізного коня і закопав його за своїм городом, щоб не дістався чужинцям. Повернувшись з війни, тракторист відкопав, зібрав трактор та продовжував працювати на ньому до своїх останніх днів.

Тривалий час «Універсал-2» прикрашав подвір’я Ворожбянського профтехучилища, яке готувало поряд з іншими спеціальностями і механізаторів. Після закриття ПТУ у Ворожбі трактор було встановлено на території Лебединського вищого професійного училища лісового господарства. А зараз він знову повернувся в Ворожбу, щоб стати на постамент і нагадувати нинішньому і прийдешнім поколінням про славне історичне минуле рідного краю і звитяжну хліборобську працю дідів і прадідів. Адже пам’ятати про минуле необхідно заради майбутнього.

На мітингу з нагоди цієї події Ворожбянський сільський голова Сергій Бойко, депутат обласної ради Магомед Галаєв, перший заступник голови Лебединської районної ради Оксана Лихина, керуючий справами виконавчого апарату Лебединської районної ради Ганна Полова у своїх виступах привітали жителів Ворожби з відкриттям пам’ятника «Універсалу-2», який, безперечно, стане окрасою і візиткою села, та висловили вдячність всім причетним до цієї події, зокрема засновнику сільського краєзнавчого музею Леоніду Романовичу Гемі, директору ТОВ «Укрінжпроект» Івану Андрійовичу Лисенку та іншим.

Особливі слова подяки і шани прозвучали на адресу генерального директора ТОВ «Ворожбалатінвест» Миколи Штукіна, завдяки якому не лише успішно працює очолюване ним сільгосппідприємство, а й розвивається соціальна сфера села.

Символічно, що відкриття цього пам’ятника відбулося до Дня працівників сільського господарства. Тож на адресу сільських трударів прозвучало багато теплих слів вітань з професійним святом і побажань нових спіхів у роботі і всіляких гараздів у особистому житті. А від учасників художньої самодіяльності місцевого будинку культури односельці та гості свята отримали пісенні подарунки.

Свято у Ворожбі стало переконливим свідченням того, що село живе і розвивається.

Також читайте:

Документи облради

Go to top