telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Бажання жити краще: в Хотінській ОТГ розуміють потреби її мешканців

У Хотіні відбулася виїзна зустріч голови Сумської РДА Геннадія Дорошенка з громадськістю. На захід запросили голову обласної ради Володимира Токаря, заступника голови райради Анатолія Салогуба, керівників структурних підрозділів.

У ході активного спілкування порушувалися питання розвитку громади, аби дізнатися проблеми, що турбують людей та шляхи їх вирішення.

«Найкраще розуміють ситуацію на місцях самі жителі, впевнений Володимир Токар. - Не може чиновник з області визначити потреби селян будь-якого району. Саме для кращого розуміння прагнень мешканців Хотінської ОТГ ми і провели зустріч, під час якої обговорили фінансово-економічне становище, питання освіти, медицини, культури тощо. На моє переконання, це цікаве і продуктивне спілкування».

У Хотінській ОТГ проживає 5300 мешканців. Вона є однією з найкращих громад Сумщини. Цього року за кошти ДФРР, а це 18,5 млн грн, було відремонтовано школу. Завдяки ініціативам голови обласної ради проведений капітальний ремонт ділянки дороги в центрі селища, на який витрачено 2 млн грн. Ще 10 млн грн – асфальтування вулиці Соборної і в напрямку села Кіндратівка. Також у Хотіні встановлений дитячий майданчик вартістю 150 тисяч грн.

Втім не залишаються осторонь і села громади. Там ремонтуються дитсадки, школи, клуби, медамбулаторії, дороги, постійно проводяться концерти, оновлюються території. Люди говорять, що жити їм стало краще, бо зріс бюджет як цілого об’єднання, так і кожного окремого села. 

Говорили на заході про те, що в Хотінській ОТГ найменший рівень злочинності в районі, високий рівень надання послуг. А це, за словами голови Сумської РДА Геннадія Дорошенка, – найкращий показник роботи громади.

Під час обговорення надання медичних послуг, головний лікар Сумської ЦРЛ, депутат обласної ради Володимир Поцелуєв подякував Володимиру Токарю за допомогу у придбанні двох рентгенапартів. Один із них був переданий з Сумського обласного диспансеру радіаційного захисту населення і відремонтований за рахунок районного бюджету. Інший закуплений у рамках співфінансування. Половину суми – 2 млн грн – було надано з обласного бюджету.

Голова Хотінської ОТГ Микола Торяник ставить перед собою і своєю командою амбітні цілі. Втім вважає, що всі успіхи, які має громада – завдяки кожному її жителю, обласній раді, райраді та РДА. «Володимир Токар – частий гість у селищі. Особливо, коли питання стосувалося ремонту дороги, він контролював хід робіт та використання коштів, що були виділені завдяки його ініціативам. Допоміг облаштувати дитячий майданчик і я знаю, що це ще не крапка. Бо ми вже обговорили плани на 2019 рік».

Серед пріоритетів – заміна вікон в актовій залі Хотінського аграрного ліцею, придбання шкільного автобусу, продовження ремонту дороги. Геннадій Дорошенко запропонував спільними зусиллями побудувати будинок культури.

Після офіційної зустрічі – спілкування у залі, під час якого Володимир Токар акцентував увагу, що він завжди відкритий для людей. Якщо є важливі питання, готовий спільно їх вирішувати.

Жителі подякували керівникам району і особисто голові обласної ради за постійну підтримку в розвитку громади та залишилися в залі насолоджуватися концертом, який підготували артисти Сумського району.

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top