Володимир Токар привітав аграріїв Сумського району з Днем працівників сільського господарства

У Сумському районі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Розпочався святковий захід в обласній філармонії з привітань високопосадовців, вручення відзнак та подарунків, а продовжився святковим концертом.

«Нині у всьому світі змінюється вектор економіки і сільськогосподарська галузь виходить на передові позиції, наголосив голова Сумської обласної ради Володимир Токар. – І саме ви, трудівники села, взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається сила та потужність держави. Мені приємно констатувати, що трудівники Сумщини – завжди в авангарді розвитку сільськогосподарської галузі в Україні. А Сумський район вже п’ятий рік поспіль є кращим в області».

Володимир Токар відзначив, що Сумський район тримає лідерство по урожайності зернових та зернобобових культур, займає 2 місце по валовому виробництву молока. Він один із кращих за показниками тваринництва та збору кукурудзи на зерно. «Сумському району поталанило, що тут працюють майже всі місцеві фермери. Вони тут народилися, тут жили їхні батьки, тому є взаєморозуміння з людьми і владою».

Спікер регіонального парламенту подякував трудівникам села за їх нелегку працю, побажав, аби Сумський район був кращим не лише на теренах Сумщини, а входив до трійки лідерів в Україні. Також за значний особистий внесок у розвиток сільського господарства вручив Подяку Сумської обласної ради головному агроному приватного сільгосппідприємства «Гарант» Миколі Желдубовському.

Привітали трудівників селі і голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко та заступник голови районної ради Анатолій Салогуб. Вони наголошували на високих показниках району, вітали аграріїв з професійним святом, бажали усіляких гараздів і, звісно ж, вручали відзнаки.

Виходили на сцену зі словами поздоровлень і численні гості, а далі на винуватців свята чекав прекрасний концерт.

Також читайте:

Останнє оновлення на Понеділок, 19 листопада 2018, 09:15

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради