telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Володимир Токар побажав команді Краснопільської ОТГ успіхів на Всеукраїнській спартакіаді

Учора голова Сумської обласної ради Володимир Токар приїхав на залізничний вокзал, аби провести команду Краснопільської об’єднаної територіальної громади на спортивні змагання серед команд ОТГ, які проводить ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос».

Варто зазначити, що краснопільці вже вдруге поспіль стали переможцями обласних змагань. Тож саме їм випала честь захищати Сумщину на рівні України.

До міста Берегово, що на Закарпатті, разом з очільником Краснопільської ОТГ Юрієм Яремчуком вирушили 16 спортсменів, які демонструватимуть власну майстерність у п’ятьох видах спорту: гирьовому, футзалі, шахах, шашках та настільному тенісі. Змагання проходитимуть 16-18 листопада.

Володимир Токар побажав краснопільцям витримки, сили духу й обов’язково привезти призові місця. «Наша область – спортивна і славиться своїми здобутками у цьому напрямку. Окрім професійних спортсменів, високі  досягнення мають і депутати. Команда Сумської області, яка брала участь у Всеукраїнських змаганнях серед депутатів усіх рівнів, завоювала друге місце. Ви маєте тримати такий же рівень, а ми будемо за вас уболівати», – зазначив голова обласної ради.

Він поспілкувався зі спортсменами, побажав їм перемог і зробив із ними фото на згадку.

Також читайте:

Останнє оновлення на Середа, 05 червня 2019, 08:40

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top