Анатолій Річкаль провів прийом громадян з особистих питань

15 листопада прийом громадян з особистих питань провів перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

За його словами, даний спосіб комунікації з громадою не втрачає своєї актуальності. Щомісяця в приймальний день збирається чимало тих, кому потрібна допомога, хто шукає правди та справедливості. 

Ось і цього разу біля кабінету Анатолія Яковича було вельми велелюдно. Власне, жительки Липоводолинщини, Буринщини та Білопільщини розповіли про біди, які їх спіткали. Для їхніх родин озвучені лікарями діагнози наче вирок. Зарадити можуть операції, а вони доволі вартісні. Отож жінки висловили надію, що обласна влада не лишить їх сам на сам із підступними хворобами.

Анатолій Річкаль дав невідкладне доручення підготувати за кожним озвученим випадком пакети необхідних документів для подальшого вивчення фаховою робочою групою при облдержадміністрації.

Наступне звернення – з освітньої площини. Директор однієї зі шкіл Буринщини вже ледь не всі пороги оббила, аби знайти вирішення проблеми, спричиненої браком фінансування ввіреного їй навчального закладу. Зокрема, старшокласники є, а коштів на них немає.

До обговорення даної ситуації перший заступник голови Сумської обласної ради запросив представників департаменту освіти і науки. Спільно домовилися опрацювати питання та знайти компромісні шляхи врегулювання наявної проблеми.

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 15 листопада 2018, 12:25

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube