Микола Войтенко: «Приємно дивитися, коли задумане втілюється в життя»

Розташовані у місті Шостка лікувальні заклади протитуберкульозного спрямування (а таких два: міжрайонний диспансер та обласний дитячий санаторій) стали об’єктами опіки депутата Сумської облради Миколи Войтенка. Перебуваючи в постійному діалозі з місцевими медиками, народний обранець намітив комплекс першочергових дій на поточний рік. За вікном – листопад, а все, що було заплановане, вже практично зроблено.

«Приємно дивитися, коли задумане втілюється в життя», – говорить Микола Григорович, відзначаючи, що медустанови Шостки поступово оновлюються.

Власне, за сприяння депутата капітально відремонтовано дах навчального корпусу дитячого протитуберкульозного санаторію. Для потреб закладу закуплені й встановлені сучасні вуличні спортивні тренажери, великий монітор, електричні плити, електробойлери. Крім того, у коридорах та багатьох приміщеннях застелено новий лінолеум, а тамтешній стоматологічний кабінет до всього ще й сучасним устаткуванням укомплектований. Нині ж на фінішну пряму вийшов монтаж протипожежної сигналізації.

У Шосткинському протитуберкульозному диспансері у свою чергу головний акцент вирішили зробити на вікнах. Загалом замінено вже 100 з них.  Разом із тим відремонтовано дах овочесховища та закуплено новітнє медичне обладнання.

Зараз увага депутата облради прикута до ще одного доленосного для Шостки проекту – модернізації каналізаційних колекторів. «На ці потреби ще у травні з обласного бюджету було виділено 2,5 млн грн. Сподіваюся, що до кінця року реконструкція завершиться», – зауважив Микола Войтенко.

Також читайте:

Увага!

02.10.2020 року об 11.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради