telegram Facebook Twitter Youtube

Марія Коняєва разом із вихованцями дитячого садка висадила дерева в рамках акції «Посади дерево миру»

В рамках проведення щорічної екологічної акції «Посади дерево миру» адміністрація регіонального ландшафтного парку «Сеймський» взяла активну участь у висадці саджанців фруктових дерев. Мета заходу – привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, прагнення берегти рідну природу і країну.

Так, 9 листопада 2018 року працівниками КЗ СОР «РЛП «Сеймський» спільно з представниками колективів та вихованців дитячих садків було висаджено саджанці абрикоса. Малеча спільно з вихователями висаджувала дерева.

Справа хороша і корисна, а головне — добра. Бо людина має творити добро на землі для себе та інших. Ці чесноти прищеплюють дітлахам, користуючись народною мудрістю «що посієш, те й пожнеш». Добрі справи говорять самі за себе.

Завідувач глухівського дитсадка «Зірочка» Лариса Шпетна схвально відгукнулася про акцію. «Ми вирішили об’єднати зусилля колег, діток та працівників КЗ СОР «РЛП «Сеймський» у справі піклування про майбутнє через покращення екології сьогодні. У цьому почині ми бачимо набагато глибший зміст, щоб замислитися про те добро, яке ми всі разом можемо зробити: посадити дерева, квіти і подарувати радість, підтримку одне одному», — поділилася Лариса Валеріївна.

Участь в акції взяла і депутат обласної ради Марія Коняєва. «Це унікальна можливість для кожного українця опікуватися природою рідного краю й зробити внесок в озеленення територій. У нас є багато гарних і просторих паркових зон, де можна висадити більше дерев, заради озеленення», - впевнена народна обраниця.

Керівництво КЗ СОР «РЛП «Сеймський» наголошує, що екологічна акція «Посади дерево миру» є безстроковою. Тож запрошує всіх небайдужих громадян приєднатися до акції та внести власний внесок в озеленення нашої країни.

Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 листопада 2018, 15:51

Документи облради

Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення